Vítáme Vás na stránkách firmy Josef Hájek -Hanex!

Naše rodinná firma byla založena v roce 1997. Zpočátku byly prostory o ploše 80m2  pro konvenční obráběcí stroje a menší objem výroby dostačující.

Zlom nastal v roce 2007 nákupem CNC frézovacího centra MCV 1016 Quick s rozměry pracovního stolu 1300mm x 600mm a pracovním rozsahem (X, Y, Z) 1016 mm x 610 mm x 710 mm a výstavbou nových výrobních prostoru a tím zvětšením výrobních ploch na ca. 450m2 . Mimo to disponujeme několika konvenčními obráběcími stroji pro méně složitou a přípravnou výrobu. Výrobní možnosti jsou podrobněji popsány v profilu firmy.

V současnosti z důvodu většího objemu zakázek zaměřených na 3D obrábění zvažujeme nákup většího a produktivnějšího pětiosého stroje ve spojení s dalším rozšířením výrobních prostor.

V návaznosti na Vaše požadavky specifikované výkresovou dokumentací nebo případně dodaným vzorkem Vám rádi vypracujeme cenovou nabídku!

Zajišťujeme komplexní služby, dle aktuální poptávky a potřeb zákazníka, od zajištění materiálu, po vlastní výrobu, povrchové úpravy, kompletace, balení a dovoz k zákazníkovi.

Pevně věříme, že Vás tyto stránky osloví a využijete našich služeb.